Home Useful tips Noderīgi padomi Audi Audi Allroad A6 priekšējo gaisa amortizatoru remonts

Audi Allroad A6 priekšējo gaisa amortizatoru remonts

Mūsdienīgie autovadītāji zina, ka pneimopiekares esamība mašīnā padara “dzelzs zirga” gaitu gludu un vēl ērtāku. Pneimopiekare jau sen netiek uzskatīta, kā ekskluzīvs automašīnas elements, tā atšķiras ar vadīšanas ērtību un ilgstpējīgu darbību. Jūs jautāsiet: “Tad kāpēc tik uzticamai pneimopiekarei nepieciešams remonts?”

Diemžēl mūsu ceļu kvalitātes dēļ, autoīpašniekiem ir nepieciešams veikt diagnostiku cik bieži iespējams. Klimatiskie apstākļi un ķīmiskie aktīvie reaģenti uz mūsu ceļiem veicina ātrāku pneimosistēmas bojāšanos, bet atsevišķie piekares elementi sāk nedarboties daudz ātrāk termiņa nosacījumiem, kurus noteikuši ražotāji.

Nereti Audi Allroad automašīnās sāk nedarboties pneimobalons. Katrs autoīpašnieks, pievēršot uzmanību noteiktām detaļām mašīnas ekspluatācijā, ir spējīgs noteikt Audi Allroad pneimopiekares stāvokli un spējīgs novērtēt remonta nepieciešamību:

–aizmugurējā pneimopiekare nolaižas pie noslāpēta dzinēja;
–iespējams, Jūs spēsiet pamanīt, kā pie iedarbināta dzinēja paceļas priekšējā vai aizmugurēja automašīnas daļa;
–peld klīrenss;
–nav iespējas izveidot riepu ģeometriju, tāpēc ka auto nav iespējams uzstādīt servisa režīmā.

Toties ir jāievēro, ka visbiežāk sastopamā problēma, kura noved pie Audi Allroad pneimopiekares remonta, ir gaisa noplūde caur dažādiem savienojošiem elementiem, piemēram, pneimo kompresora gredzenu iznēsāšanas dēļ.

Tāpat pievēršam uzmanību Audi Allroad īpašniekiem ar pneimopiekari uz to, ka visbiežāk nedarbojas pneimostatņi. Audi pneimostatņu remonts jāveic, ja:

–ir saplīsusi gumija;
–uz Jūsu mašīnas “šņāc” priekšējie pneimostatņi;

Related Post

Leave a Reply

en_USEnglish