Home Useful tips Noderīgi padomi Audi Audi A8 pneimatiskā piekare

Audi A8 pneimatiskā piekare

Audi A8 īpašniekiem ir nepieciešams pievērst īpašu uzmanību pneimopiekarei. Audi A8 pneimostatnis ar alumīnija aizsargu ir unikāla sastāvdaļa, ar kuras palīdzību tiek regulēta amortizatoru cietība. Ja Jūs izlemsiet iegādāties Audi A8 pneimostatni, tad Jums tiks piedāvāti trīs pneimopiekares cietības režīmi pēc izvēles: parastais, komfortabls un sporta.

Audi A8 pneimopiekare ir līdzīga tai, kuru uzstāda uz Audi Allroad, un tas nozīmē, ka nedarbošanās iemesli var būt tādi paši. Galvenais pneimopiekares nedarbošanās cēlonis ir pneimobalonu iznēsāšana, kurš noved pie hermētiskuma zaudēšanas un gaisa noplūdes.

Nevar aizmirst, ka savlaicīgs pneimopiekares remonts samazinās patēriņus nākotnē. Piemēram, ja laicīgi neveic Audi A8 pneimopiekares remontu, nedarboties var arī pneimopiekares kompresors. Galu galā pie pneimostatņa remonta izmaksām vajadzēs pievienot kompresora remonta vai pat tā maiņas izmaksas.

Audi A8 pneimopiekares remonts

Audi A8 pneimopiekare ir iemantojusi popularitāti, kā viena no visfunkcionālākajām tehniskajām inovācijām. Pat pie visekstremālākajiem izmēģinājumiem, regulējamā Audi A8 pneimopiekare ir sevi brīnišķīgi pierādījusi. Pateicoties vibro akustiskajai veiktspējai, tiek nodrošināts augstākais komforta līmenis vadītājam un pasažieriem braukšanas laikā.

Audi A8 pneimopiekarei ir četri darbības režīmi, pateicoties kuriem var izmainīt mašīnas ceļa redzamību. Darba režīms tiek izvēlēts, ņemot vērā kvalitātes un ceļa virsmas specifiku, un tāpat arī personīgās vadītāja vēlmes. Speciālisti rekomendē izmantot “dynamic” un  “comfort” režīmus, tāpēc, ka tie vislabāk der pneimopiekares kompresora darbam, jo tie novērš pārmērīgu kompresora darbību.

Ļoti bieži problēmas, kuras saistītas ar regulāriem pneimopiekares lūzumiem, parādās ziemas periodā. Mūsu speciālisti ir atraduši risinājumu šai neparastajai situācijai. Mēs piedāvājam pneimobalona atjaunošanas un maiņas pakalpojumus. Tas ļoti labi der dažādiem klimatiskajiem apstākļiem un nodrošina pneimopiekares drošību.

Audi A8 pneimopiekares remonts ir ļoti apgrūtinošs un dārgs. Tāpēc mūsu speciālisti rekomendē izturēties pret pneimopiekari ar lielu uzmanību, regulāri veikt diagnostiku uzticamos autoservisos.

Related Post

Leave a Reply

en_USEnglish