Home Useful tips Citi Būtiski padomi pneimatisko piekares transportlīdzekļu īpašniekiem braukšanas laikā. Kas var notikt ar pneimatisko piekari uz ceļa un kā rīkoties šādās situācijās?

Būtiski padomi pneimatisko piekares transportlīdzekļu īpašniekiem braukšanas laikā. Kas var notikt ar pneimatisko piekari uz ceļa un kā rīkoties šādās situācijās?

Tālā ceļojuma laikā mašīna pilnībā nosēdās uz sitiena slāpētājiem (atboiņikiem) no visām pusēm. Vadītājs nesteidzoties aizbrauca uz autoservisu. Diagnostika parādīja, ka augstuma sensors nestrādā. Sensorā iekļuva ūdens, tas deva nepareizus signālus, “smadzenes” ieraudzīja šo problēmu, nolaida pneimopiekari un pārslēdza to uz avārijas režīmu.

Sensora maiņa atrisināja šo problēmu. Ja šāda situācija notiek kustības laikā, tad lēnām jābrauc uz autoservisu vai jāizsauc evakuatoru. Piemēram, Audi Q7, Porsche Cayenne un Volkswagen Touareg piekare ir augsta, un pat tad, kad mašīna stāv uz sitiena slāpētājiem, riteņi nesasniedz arkas. Braukšana būs cieta kā uz ratiem, bet iespējama.

Piemēram, Mercedes W220 automašīnas gadījumā labāk izmantot evakuatoru, tāpēc ka pat pie mazākās stūres pagriešanas, riteņi aizķer arkas. Taisni braukt var, bet stūri var pagriezt tikai nedaudz. Tādā gadījumā ieteicams atslēgt kompresoru. To var izdarīt vai nu pārslēdzot pneimopiekari uz pacēlāja režīmu, vai atslēdzot relejas, vai kompresora drošinātāju, viss būs atkarīgs no konkrētās automašīnas.

Related Post

Leave a Reply

en_USEnglish