Home Useful tips Noderīgi padomi Audi Audi Q7: pneimatiskās piekares diagnostika un remonts

Audi Q7: pneimatiskās piekares diagnostika un remonts

Vācu autokoncerns Audi savā laikā izlaida praktiski ideālu auto modeli – Audi Q7, kuru var pieskaitīt pie augstākā komforta klases. Automašīnai piemīt palielināta bāze, kā dēļ pieprasījums uz Q7 pēdējo gadu laikā ir palielinājies. Šīs mašīnas “ķirsītis” ir pneimopiekare, kura ļauj izmainīt ceļa redzamību no 150 līdz 240 mm. Pateicoties pneimopiekarei, auto aerodinamika uzlabojas, veidojot pārvietošanas komfortu mašīnas vadītājam un pasažieriem, neatkarīgi no ceļa virsmas kvalitātes.

Tomēr Audi Q7 pneimopiekarei ir vājā vieta – slikta vārstu statņu aizsardzība, īpaši ziemas periodā. Tieši vārsti ir visneizturīgākie pret sāļiem, kurus kaisa uz ceļiem, tāpēc visbiežāk nedarbojas tieši tie. Ja laicīgi nenovērš šo problēmu, tad varētu būt nepieciešams remonts amortizatoru statņiem, un iespējams pat pneimo kompresora maiņa, kas izmaksās ļoti dārgi. Tāpēc veikt nolietoto komponentu remontu vai maiņu ir nepieciešams steidzīgi, negaidot vēl lielākas problēmas.

Dažreiz autoīpašniekiem ir nepieciešama speciālista palīdzība pneimopiekares kalibrēšanai. Šī operācija tiek veikta mainot automašīnas braukšanas līmeņu sensoru, bet dažreiz pat pneimobalona vai kompresora maiņa. Pneimopiekares kalibrēšanu jāveic tikai pieredzējušiem meistariem.

Related Post

Leave a Reply

en_USEnglish