Home Useful tips Noderīgi padomi Audi «Aerosola hermētiķis» līdzekļa lietošanas briesmas Audi A6C5 pneimatiskās piekares remontam

«Aerosola hermētiķis» līdzekļa lietošanas briesmas Audi A6C5 pneimatiskās piekares remontam

Vienīgais, ko var rekomendēt gadījumā, kad aizmugurējie pneimobaloni izlaiž gaisu – neliet tajos aerosola hermētiķi, jo tas var nokļūt pneimosistēmas vārstu blokā, kurš uzstādīts automašīnas aizmugurē.

Gaiss caur vārstu blokiem nokļūst balonā piekares pacelšanas brīdī (gaisa padevē), bet nolaišanas gadījumā gaiss no pneimobaloniem iziet no sistēmas caur vārstu blokiem. Audi Allroad automašīnās gaisa padeve uz aizmugurējiem baloniem novietota lejā. Ja aerosola hermētiķis ir nokļuvis pneimobalonā, tad tas nolaišanas brīdī nokļūst gaisa maģistrālēs, bet caur tām – pašos vārstu blokos. Tas var apstādināt vārstu bloku darbību.

Problēmu var atrisināt nomainot vārstu bloku uz jaunu vai uz mazlietotu. Mazlietoto vārstu bloku cena ir aptuveni 100 eiro. Jauns –  apmēram 250 eiro. Protams, vienmēr rekomendē pirkt jaunu, jo darba resurss būs liels. Bet jāņem vērā, ka pat mazākā eļļas vai aerosola hermētiķa nokļuve vārstu blokā, var apstādināt tā darbību.

Pārsvarā aerosola hermētiķis piemērots riepām, tas ir priekš ātra remonta, lai aizbrauktu līdz autoservisam. Tā ir ķīseļveidīga viela, kura aizpilda kā riepu, tā arī visas pneimobalona mikroplaisas, kuras vienmēr atrodas šķidrā stāvoklī. Ja ir kāda gaisa noplūde, aerosola hermētiķis to novērš.

Vārstu blokā var nokļūt arī eļļa, kura tāpat var apstādināt tā darbību. Tas notiek, kad amortizatoriem ir eļļas noplūde.

Related Post

Leave a Reply

en_USEnglish